Synchronizacja strony internetowej z 1C

Usługi programistyczne

Misja spółki ModulSoft - przekształcamy nasze pasje, umiejętności, doświadczenie oraz współczesne technologie informatyczne w efektywną pracę przedsiębiorstw.


W razie pytań Nasi menedżerowie chętnie udzielą wszelkich niezbędnych informacji.
Zadaj pytanie

Trudność w zrealizowaniu zadania zsynchronizowania strony internetowej z programem 1С związana jest z ukrytymi defektami, które mogą się pojawić po minięciu określonego czasu funkcjonowania mechanizmu, co w konsekwencji może doprowadzić do utraty zamówień, wstrzymania załadunków zamówionych towarów, pojawienia się błędnych cen na stronie internetowej oraz błędów w informacjach odnośnie obecności towaru na stanach magazynowych. Klientowi jest bardzo trudno zweryfikować sprawność funkcjonowania mechanizmu synchronizacji sklepu internetowego z oprogramowaniem 1С, przewidzieć wszystkie możliwe okoliczności pracy użytkownika oraz systemu, dlatego bardzo ważnym jest, aby takie zadania zlecać doświadczonym specjalistom.

Grupa specjalistów w krótkim czasie (do 2-óch tygodni) dokona synchronizacji Państwa sklepu internetowego z konfiguracją 1С. Zadamy niezbędne pytania, aby maksymalnie dopasować Nasze rozwiązanie do Państwa biznesu. Ogromna liczba sprawdzonych i stabilnych rozwiązań, zespół doświadczonych, wykwalifikowanych specjalistów zapewni Państwu błyskawiczne, wysokiej jakości rozwiązanie zadania zsynchronizowania Państwa sklepu internetowego z oprogramowaniem 1С.

Zlecenie usługi
W razie pytań Nasi menedżerowie chętnie udzielą wszelkich niezbędnych informacji.
Wróć do listy