Bitrix24 firmy "Be Happy"

Misja spółki ModulSoft - przekształcamy nasze pasje, umiejętności, doświadczenie oraz współczesne technologie informatyczne w efektywną pracę przedsiębiorstw.


Bitrix24 firmy "Be Happy"

Charakterystyka projektu
Kategoria:
Bitrix
Informacje o projekcie

Firma "Be Happy" została założona w 2004 roku. Obecnie posiada ona swoje filie w takich krajach jak Ukraina, Polska, Niemcy, Słowenia czy Rosja. Głównym zakresem działalności firmy jest produkcja oraz sprzedaż hurtowa zindywidualizowanych prezentów z zakresu tzw. sprzedaży impulsywnej. Najważniejsze operacyjne procesy biznesowe firmy to zakup półproduktów, działalność produkcyjna, przemieszczanie towarów w obrębie magazynów, sprzedaż hurtowa, realizacja za pośrednictwem sieci handlowych oraz dzierżawa wyposażenia. Do celów wsparcia oraz kontroli sprzedaży detalicznej firma wykorzystuje stronę internetową, zaś do prowadzenia ewidencji operacyjnej oraz księgowej na Ukrainie oraz w Rosji – oprogramowanie 1С.

Szeroki zasięg geograficzny firmy z jednej strony sprzyjał jej rozwojowi, jednak pojawiały się z tego powodu nieustanne problemy z komunikacją. Uzasadnionym tym samym stało się skorzystanie z oferty "Bitrix24" w marcu 2015 r. (wersja bezpłatna), а już we wrześniu tego samego roku rozpoczęto wdrożenie "Portalu korporacyjnego "Bitrix24". Stworzenie grup służących do kontaktu w obrębie wewnętrznego portalu społecznościowego zapewniło błyskawiczną komunikację pomiędzy pracownikami. Szybki kontakt, zarówno w obrębie całych grup, jak pojedynczych pracowników przyspieszył realizację zadań. Organizacja narad kadry kierowniczej stała się bezproblemowa dzięki możliwości prowadzenia wideokonferencji. Korzystanie z telefonii oraz narzędzi CRM ułatwiło i znacznie usprawniło pracę z klientami. Przy okazji korzystania z “Bitrix24. Dysk” stworzona została ogólnodostępna baza dokumentów. Zadania od kadry kierowniczej zaczęły pojawiać się już przed rozpoczęciem dnia pracy. "Bitrix24" to nowy puls firmy.