Bitrix24 dla prywatnego przedsiębiorstwa "Stochid-Wołyń"

Misja spółki ModulSoft - przekształcamy nasze pasje, umiejętności, doświadczenie oraz współczesne technologie informatyczne w efektywną pracę przedsiębiorstw.


Bitrix24 dla prywatnego przedsiębiorstwa "Stochid-Wołyń"

Charakterystyka projektu
Kategoria:
Bitrix
Informacje o projekcie

Prywatne przedsiębiorstwo "Stochid-Wołyń" prowadzi swoją działalność na terytorium zarówno obwodu wołyńskiego, jak i całej Ukrainy. Przedsiębiorstwo jest oficjalnym przedstawicielem takich marek produktów do pielęgnacji obuwia, jak "Salamander", "Diwidik", "Sitil", "Twist", "Błyskawka" czy też takich brandów handlowych jak "Doloni", "Silken", "Nachodka", "Abris", "Słońce".
Firma zaczęła korzystać z bezpłatnej wersji systemu “Birtix24”, przeznaczonej dla 12-stu użytkowników w roku 2014. Rezultaty przeszły najśmielsze oczekiwania. Wygoda oraz swoboda w korzystaniu z systemu stały się dla Firmy impulsem do pełnowymiarowego wdrożenia "Bitrix24. Portal korporacyjny" w październiku 2016 roku. Modyfikacja ta pozwoliła Klientowi na znacznie prostszą pracę z dokumentacją, ponieważ wcześniej nie było możliwości jednoczesnego korzystania oraz edytowania jednego dokumentu, przez co pojawiały się problemy. Oprócz tego znacznie łatwiej przebiega procedura przydzielania zadań pracownikom. Przy pomocy "Bitrix24" kierownik, pomimo faktu nieobecności w biurze, może zlecić wszystkim pracownikom zadanie oraz kontrolować tok jego realizacji.