Innowacyjność

Misja spółki ModulSoft - przekształcamy nasze pasje, umiejętności, doświadczenie oraz współczesne technologie informatyczne w efektywną pracę przedsiębiorstw.


Innowacyjność.png

Obecnie Modul Soft jest zaawansowanym technologicznie przedsiębiorstwem z nowoczesnym, innowacyjnym centrum, w którym powstają nowe produkty oraz technologie z branży IT.

Nieustannie prowadzimy badania i szukamy najlepszych rozwiązań, aby skuteczniej wykorzystywać zasoby, zoptymalizować istniejące procesy oraz wprowadzić najnowsze technologie. Czynności te prowadzone są kompleksowo i obejmują wszystkie aspekty działalności Firmy - począwszy od procesów mających na celu poprawę efektywności wewnętrznych procesów a skończywszy na marketingowych badaniach perspektyw na rynku. Wysoki poziom merytoryczny naszych działań oraz nieustanną poprawę jakości usług w naszym przedsiębiorstwie zapewniają 3 doktorzy nauk, 12 magistrów i 9 specjalistów w zakresie technologii informacyjnych. W dorobku naukowym pracowników firmy jest ponad 150 publikacji naukowych w czasopismach naukowych i wydawnictwach branżowych.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku nieustannie tworzymy oraz oferujemy Klientom nowe produkty. Większość z nich stanowią unikalne, innowacyjne rozwiązania informatyczne naszych specjalistów. Najwyższą jakość Naszych produktów zapewnia ścisła współpraca z elitarnymi instytucjami naukowymi, zaś wykorzystanie Naszego całego potencjału naukowego zapewnia użycia najnowocześniejszych technologii i metod badawczych. Efekty Naszej działalności naukowej cieszą się aprobatą i uznaniem na międzynarodowych oraz ukraińskich konferencjach naukowych, sympozjach, seminariach oraz publikowane są w elitarnych czasopismach branżowych - zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Połączenie potencjału naukowego z ogromnym doświadczeniem na polu wdrażania systemów ewidencyjnych stanowi podstawę Naszych unikalnych umiejętności, które ukierunkowane są na realizację najważniejszych potrzeb Naszych Klientów w świadczeniu najwyższej jakości usług w zakresie tworzenia systemów informacyjnych o różnym stopniu zaawansowania. Życzliwy stosunek, wykorzystanie potencjału ludzkiego a także działanie zgodnie ze strategicznymi zasadami prowadzenia biznesu są podstawowymi wartościami w Naszej Firmie, które nadają właściwy kierunek rozwoju.